05-07-A-0203-A-4-06-4-G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
Ny produkt
7 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 7,992" (203,00mm)
05-07-A-0203-A-4-06-4-G
DigiKeys produktnummer
2073-05-07-A-0203-A-4-06-4-G-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-07-A-0203-A-4-06-4-G
Beskrivning
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 7 C
Detaljerad beskrivning
Kategori
Antal ledare
7
Tillverkare
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
7,992" (203,00mm)
Förpackning
Påse
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)