05-06-D-0254-A-4-06-4-G
DigiKeys produktnummer
2073-05-06-D-0254-A-4-06-4-G-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-06-D-0254-A-4-06-4-G
Beskrivning
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 6 C
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 10,0" (254,0mm)
Kategori
Antal ledare
6
Tillverkare
GCT
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
10,0" (254,0mm)
Förpackning
Påse
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)