05-04-D-0050-A-4-06-4-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
GCT
I lager: 0
Datablad
4 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 1,969" (50,00mm)
05-04-D-0050-A-4-06-4-T
DigiKeys produktnummer
2073-05-04-D-0050-A-4-06-4-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05-04-D-0050-A-4-06-4-T
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 4POS 0.5MM 1.97"
Detaljerad beskrivning
Kategori
Antal ledare
4
Tillverkare
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Längd
1,969" (50,00mm)
Förpackning
Påse
Längd - synliga ändar
0,157" (4,00mm)