CAB570RF-0050-A-1-E
DigiKeys produktnummer
2073-CAB570RF-0050-A-1-E-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CAB570RF-0050-A-1-E
Beskrivning
COAX CBL U.FL TO SMA 1.9"
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial U.FL (UMCC) till SMA Koaxialkabel YD 1,13mm 1,969" (50,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CAB570RF-0050-A-1-E Modeller
Kategori
Kön 2:a kontakt
Hona
Tillverkare
GCT
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Förpackning
Påse
Längd
1,969" (50,00mm)
Artikelstatus
Aktiv
Kabeltyp
Koaxialkabel YD 1,13mm
Stil
U.FL (UMCC) till SMA
Total impedans
50 Ohms
1:a kontaktdonet
SMA-uttag
Frekvens - max
6 GHz
Kön 1:a kontakt
Hona
Färg
Grå
1:a kontaktdonets monteringstyp
Panelfäste
Arbetstemperatur
-40°C-85°C