TTL-232RG-VREG1V8-WE
DigiKeys produktnummer
768-1070-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TTL-232RG-VREG1V8-WE
Beskrivning
CABLE USB SERIAL 1.8V WIRE 100MA
Tillverkarens standardleveranstid
38 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
USB till TTL seriell 1,8V Kabel 5,90' (1,80m) Oskärmad