FSP090M-RHA är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
I lager: 997
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Phihong USA
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TT Electronics/Power Partners Inc.
I lager: 10
I lager: 199
12V 90 W AC/DC Extern Stationär dator (klass I) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
FSP090M-RHA
DigiKeys produktnummer
2967-FSP090M-RHA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FSP090M-RHA
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 90W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Kraftförbrukning utan last
210mW (max.)
Tillverkare
FSP Technology Inc.
Tillämpningar
Medicin
Serie
Effektivitet
Nivå VI
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Artikelstatus
Aktiv
Utgångskontakt
Ström DIN, 4 stift
Använd region
Internationellt
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Form
Stationär dator (klass I)
Ingångsanslutning
IEC 320-C14
Ingångstyp
Strömsladd (säljs separat)
Storlek/dimension
L 5,71" x B 2,77" x H 1,12" (145,0 x 70,2 x 28,4mm)
Spänning - ingång
90-264VAC
Godkännande myndighet
CE, cULus, FCC, TUV, VCCI
Spänning - utspänning
12V
Standardnummer
Ström - utgång (max)
7,5A
Basproduktens nummer
Effekt (Watt)
90 W