FT5HNBPK12.288-T1
DigiKeys produktnummer
631-FT5HNBPK12.288-T1TR-ND - Remsa och spole (TR)
631-FT5HNBPK12.288-T1CT-ND - Remsbit (CT)
631-FT5HNBPK12.288-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FT5HNBPK12.288-T1
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 12.2880MHZ HCMOS
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12.288 MHz TCXO HCMOS Oscillator 3,3V 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±2,5ppm
Serie
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
6mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)