FC1BACBEI20.0-T3
DigiKeys produktnummer
631-FC1BACBEI20.0-T3TR-ND - Remsa och spole (TR)
631-FC1BACBEI20.0-T3CT-ND - Remsbit (CT)
631-FC1BACBEI20.0-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FC1BACBEI20.0-T3
Beskrivning
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 MHz ±30ppm Kristaller 10pF 120 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
120 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
20 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)
Lastkapacitans
10pF