E70RA-I-HW600-C
DigiKeys produktnummer
2632-E70RA-I-HW600-C-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
E70RA-I-HW600-C
Beskrivning
7.0" IPS HDMI HIGH BRIGHTNESS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapacitiv Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg HDMI 7" (177,80mm) 1024 x 600
Kategori
Diagonal skärmstorlek
7" (177,80mm)
Tillverkare
Focus LCDs
Visningsområde
B 155,08 x H 86,92mm