7H.51.0.230.0100
7H.51.0.230.0100
DigiKeys produktnummer
2066-7H.51.0.230.0100-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7H.51.0.230.0100
Beskrivning
PTC PANEL HEATER 100W
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Rack Värmare, 100W L 2,76" x B 2,48" x H 5,43" (70,0 x 63,0 x 138,0mm)
Kategori
Typ
Värmeenhet
Tillverkare
Finder Relays, Inc.
Spänning - ingång
110-230VAC/DC
Serie
Specifikationer
Värmare, 100W
Förpackning
Box
Storlek/dimension
L 2,76" x B 2,48" x H 5,43" (70,0 x 63,0 x 138,0mm)