7H.51.0.230.0025
DigiKeys produktnummer
2066-7H.51.0.230.0025-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7H.51.0.230.0025
Beskrivning
PTC PANEL HEATER 25W
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Rack Värmare, 25W L 1,61" x B 1,61" x H 4,92" (41,0 x 41,0 x 125,0mm)
Kategori
Typ
Värmeenhet
Tillverkare
Finder Relays, Inc.
Spänning - ingång
110-230VAC/DC
Serie
Specifikationer
Värmare, 25W
Förpackning
Box
Storlek/dimension
L 1,61" x B 1,61" x H 4,92" (41,0 x 41,0 x 125,0mm)