7F.20.9.024.3100
7F.20.9.024.3100
7F.20.9.024.3100
DigiKeys produktnummer
2066-7F.20.9.024.3100-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7F.20.9.024.3100
Beskrivning
FAN W/FILTER SIZE 3 58.9CFM 24V
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Rack Fläkt, DC, Kvadrat, 58,9 CFM L 6,97" x B 6,97" (177,0 x 177,0mm)
Spänning - ingång
24VDC
Serie
Specifikationer
Fläkt, DC, Kvadrat, 58,9 CFM
Förpackning
Box
Storlek/dimension
L 6,97" x B 6,97" (177,0 x 177,0mm)