7F.20.9.024.2055
7F.20.9.024.2055
7F.20.9.024.2055
DigiKeys produktnummer
2066-7F.20.9.024.2055-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7F.20.9.024.2055
Beskrivning
FAN W/FILTER SIZE 2 32.4CFM 24V
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Rack Fläkt, DC, Kvadrat, 32,4 CFM L 4,92" x B 4,92" (125,0 x 125,0mm)
Spänning - ingång
24VDC
Serie
Specifikationer
Fläkt, DC, Kvadrat, 32,4 CFM
Förpackning
Box
Storlek/dimension
L 4,92" x B 4,92" (125,0 x 125,0mm)