7F.20.9.024.1020
DigiKeys produktnummer
2066-7F.20.9.024.1020-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7F.20.9.024.1020
Beskrivning
FAN W/FILTER SIZE 1 14.1CFM 24V
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Rack Fläkt, DC, Kvadrat, 14,1 CFM L 3,62" x B 3,62" (92,0 x 92,0mm)
Kategori
Typ
Fläkt
Tillverkare
Finder Relays, Inc.
Spänning - ingång
24VDC
Serie
Specifikationer
Fläkt, DC, Kvadrat, 14,1 CFM
Förpackning
Box
Storlek/dimension
L 3,62" x B 3,62" (92,0 x 92,0mm)