Bilden för 7F.20.8.230.3100.0 är inte tillgänglig
7F.20.8.230.3100.0
DigiKeys produktnummer
2066-7F.20.8.230.3100.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7F.20.8.230.3100.0
Detaljerad beskrivning
Rack Fläkt, AC, Kvadrat, 58,9 CFM L 6,97" x B 6,97" (177,0 x 177,0mm)
Spänning - ingång
230VAC
Serie
Specifikationer
Fläkt, AC, Kvadrat, 58,9 CFM
Storlek/dimension
L 6,97" x B 6,97" (177,0 x 177,0mm)