Bilden för 7F.20.8.230.2055.0 är inte tillgänglig
7F.20.8.230.2055.0
DigiKeys produktnummer
2066-7F.20.8.230.2055.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7F.20.8.230.2055.0
Detaljerad beskrivning
Rack Fläkt, AC, Kvadrat, 32,4 CFM L 4,92" x B 4,92" (125,0 x 125,0mm)
Spänning - ingång
230VAC
Serie
Specifikationer
Fläkt, AC, Kvadrat, 32,4 CFM
Storlek/dimension
L 4,92" x B 4,92" (125,0 x 125,0mm)