7F.20.8.120.4400
DigiKeys produktnummer
2066-7F.20.8.120.4400-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7F.20.8.120.4400
Detaljerad beskrivning
Rack Fläkt, AC, Kvadrat, 235,43 CFM L 9,17" x B 9,17" (233,0 x 233,0mm)
Spänning - ingång
120VAC
Serie
Specifikationer
Fläkt, AC, Kvadrat, 235,43 CFM
Storlek/dimension
L 9,17" x B 9,17" (233,0 x 233,0mm)