7F.20.8.120.4250
DigiKeys produktnummer
2066-7F.20.8.120.4250-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7F.20.8.120.4250
Beskrivning
STANDARD FILTER FAN "DRAW-IN" -
Tillverkarens standardleveranstid
2 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Rack Fläkt, AC, Kvadrat, 147,14 CFM L 9,17" x B 9,17" (233,0 x 233,0mm)
Kategori
Typ
Fläkt
Tillverkare
Finder Relays, Inc.
Spänning - ingång
120VAC
Serie
Specifikationer
Fläkt, AC, Kvadrat, 147,14 CFM
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 9,17" x B 9,17" (233,0 x 233,0mm)