MLS0805-4S7-102
DigiKeys produktnummer
1779-MLS0805-4S7-102-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MLS0805-4S7-102
Beskrivning
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferritkorn och chips 0805 (metrisk 2012) 200mA 500mOhm
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
500mOhm
Tillverkare
Ferroxcube
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Antal ledningar
1
Höjd (max)
0,043" (1,10mm)
Impedans @ frekvens
1 kOhms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Strömklassning (max)
200mA