2522181818Y5
DigiKeys produktnummer
1934-2522181818Y5TR-ND - Remsa och spole (TR)
1934-2522181818Y5CT-ND - Remsbit (CT)
1934-2522181818Y5DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2522181818Y5
Beskrivning
FERRITE BEAD 180 OHM 2220 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
180 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 2220 (metrisk 5750) 5A 42mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
5A
Tillverkare
Fair-Rite Products Corp.
DC-resistans (DCR) (max)
42mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
2220 (metrisk 5750)
Filtertyp
Signalledning
Monteringstyp
Ytmontering
Antal ledningar
1
Höjd (max)
0,081" (2,05mm)
Impedans @ frekvens
180 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,220" x B 0,200" (5,59 x 5,08mm)