2522181818Y5 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 2522181818Y5 |
Beskrivning | FERRITE BEAD 180 OHM 2220 1LN |
Tillverkarens standardleveranstid | 20 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 180 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 2220 (metrisk 5750) 5A 42mOhm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strömklassning (max) 5A |
Tillverkare Fair-Rite Products Corp. | DC-resistans (DCR) (max) 42mOhm |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda 2220 (metrisk 5750) |
Filtertyp Signalledning | Monteringstyp Ytmontering |
Antal ledningar 1 | Höjd (max) 0,081" (2,05mm) |
Impedans @ frekvens 180 Ohms @ 100 MHz | Storlek/dimension L 0,220" x B 0,200" (5,59 x 5,08mm) |