2512065007Y6 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 2512065007Y6 |
Beskrivning | FERRITE BEAD 50 OHM 1206 1LN |
Tillverkarens standardleveranstid | 20 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 50 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 1206 (metrisk 3216) 6A 8mOhm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 2512065007Y6 Modeller |
Kategori | Strömklassning (max) 6A |
Tillverkare Fair-Rite Products Corp. | DC-resistans (DCR) (max) 8mOhm |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda 1206 (metrisk 3216) |
Filtertyp Signalledning | Monteringstyp Ytmontering |
Antal ledningar 1 | Höjd (max) 0,051" (1,30mm) |
Impedans @ frekvens 50 Ohms @ 100 MHz | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm) |