2512061517Y3
DigiKeys produktnummer
1934-1390-2-ND - Remsa och spole (TR)
1934-1390-1-ND - Remsbit (CT)
1934-1390-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2512061517Y3
Beskrivning
FERRITE BEAD 150 OHM 1206 1LN
Detaljerad beskrivning
150 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 1206 (metrisk 3216) 3A 50mOhm
EDA-/CAD-modeller
2512061517Y3 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
3A
DC-resistans (DCR) (max)
50mOhm
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Höjd (max)
0,051" (1,30mm)
Impedans @ frekvens
150 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)