2512061217Y5
DigiKeys produktnummer
1934-1427-2-ND - Remsa och spole (TR)
1934-1427-1-ND - Remsbit (CT)
1934-1427-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2512061217Y5
Beskrivning
FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 1206 (metrisk 3216) 5A 25mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
2512061217Y5 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
5A
Tillverkare
Fair-Rite Products Corp.
DC-resistans (DCR) (max)
25mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Filtertyp
Signalledning
Monteringstyp
Ytmontering
Antal ledningar
1
Höjd (max)
0,051" (1,30mm)
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)