2508056017Y2
DigiKeys produktnummer
1934-1487-2-ND - Remsa och spole (TR)
1934-1487-1-ND - Remsbit (CT)
1934-1487-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2508056017Y2
Beskrivning
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 3LN
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
600 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0805 (metrisk 2012) 2A 100mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
2508056017Y2 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
2A
Tillverkare
Fair-Rite Products Corp.
DC-resistans (DCR) (max)
100mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Filtertyp
Signalledning
Monteringstyp
Ytmontering
Antal ledningar
1
Höjd (max)
0,043" (1,10mm)
Impedans @ frekvens
600 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)