2508056017Y0
DigiKeys produktnummer
1934-1468-2-ND - Remsa och spole (TR)
1934-1468-1-ND - Remsbit (CT)
1934-1468-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2508056017Y0
Beskrivning
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Detaljerad beskrivning
600 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0805 (metrisk 2012) 300mA 350mOhm
EDA-/CAD-modeller
2508056017Y0 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
300mA
DC-resistans (DCR) (max)
350mOhm
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Höjd (max)
0,043" (1,10mm)
Impedans @ frekvens
600 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)