2508052217Y3
DigiKeys produktnummer
1934-2508052217Y3TR-ND - Remsa och spole (TR)
1934-2508052217Y3CT-ND - Remsbit (CT)
1934-2508052217Y3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2508052217Y3
Beskrivning
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Detaljerad beskrivning
220 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0805 (metrisk 2012) 3A 50mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
3A
DC-resistans (DCR) (max)
50mOhm
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Höjd (max)
0,043" (1,10mm)
Impedans @ frekvens
220 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)