2508051217Y3
DigiKeys produktnummer
1934-1443-2-ND - Remsa och spole (TR)
1934-1443-1-ND - Remsbit (CT)
1934-1443-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2508051217Y3
Beskrivning
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Detaljerad beskrivning
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0805 (metrisk 2012) 3A 50mOhm
EDA-/CAD-modeller
2508051217Y3 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
3A
DC-resistans (DCR) (max)
50mOhm
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Höjd (max)
0,043" (1,10mm)
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)