2506036007Y3 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 2506036007Y3 |
Beskrivning | FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN |
Tillverkarens standardleveranstid | 20 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 60 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 3A 40mOhm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 2506036007Y3 Modeller |
Kategori | Strömklassning (max) 3A |
Tillverkare Fair-Rite Products Corp. | DC-resistans (DCR) (max) 40mOhm |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda 0603 (metrisk 1608) |
Filtertyp Signalledning | Monteringstyp Ytmontering |
Antal ledningar 1 | Höjd (max) 0,037" (0,95mm) |
Impedans @ frekvens 60 Ohms @ 100 MHz | Storlek/dimension L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm) |