2506033017Z0
DigiKeys produktnummer
1934-1391-2-ND - Remsa och spole (TR)
1934-1391-1-ND - Remsbit (CT)
1934-1391-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2506033017Z0
Beskrivning
FERRITE BEAD 300 OHM 0603 4LN
Detaljerad beskrivning
300 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 450mA 350mOhm
EDA-/CAD-modeller
2506033017Z0 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
450mA
DC-resistans (DCR) (max)
350mOhm
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Höjd (max)
0,037" (0,95mm)
Impedans @ frekvens
300 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)