2506032217Y2
DigiKeys produktnummer
1934-2506032217Y2TR-ND - Remsa och spole (TR)
1934-2506032217Y2CT-ND - Remsbit (CT)
1934-2506032217Y2DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2506032217Y2
Beskrivning
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Detaljerad beskrivning
220 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 2A 800mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
2A
DC-resistans (DCR) (max)
800mOhm
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Höjd (max)
0,037" (0,95mm)
Impedans @ frekvens
220 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)