EAST1005RA4 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Everlight Electronics Co Ltd
I lager: 11 590
Datablad
Bilden för EAST1005RA4 är inte tillgänglig
EAST1005RA4
DigiKeys produktnummer
1080-EAST1005RA4TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EAST1005RA4
Beskrivning
LED RED CLEAR 0402 SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Röd 639nm LED-indikation - diskret 2V 0402 (metrisk 1005)
Kategori
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2V
Tillv.
Ström - test
20mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Visningsvinkel
120°
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Färg
Våglängd - dominant
Linsfärg
Färglös
Våglängd - topp
650nm
Linstransparens
Clear
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Millicandela-märkning
Leverantörens enhetsförpackning
Linstyp
Rektangulär med plan topp
Storlek/dimension
L 1,00 x B 0,50mm
Linsstorlek
1,00mm x 0,50mm
Höjd (max)
0,55mm