AR-AR-024-12
DigiKeys produktnummer
2985-AR-AR-024-12-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AR-AR-024-12
Beskrivning
TE ASSY,AA,24W,12VDC
Tillverkarens standardleveranstid
40 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Luft till luft Termisk - termoelektriska peltiermonteringar23.8 W
Kategori
Ström
2.9 A
Tillverkare
European Thermodynamics Ltd
Spänning
12 V
Serie
Fläktplats
Kall sida/varm sida
Förpackning
Box
Kraft - ingång
35 W
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-10°C-50°C
Värmeöverföringstyp
Luft till luft
Vikt
1,3 lbs (589,7 g)
Effekt - kylning
23.8 W