HTSN-M3-10-6-2
HTSN-M3-10-6-2
Supporting your Project: Printed Circuit Board Solutions
HTSN-M3-10-6-2
DigiKeys produktnummer
RPC4161-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HTSN-M3-10-6-2
Beskrivning
HEX STANDOFF M3 NYLON 10MM
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Insex distansbult Gängad M3 Nylon 0,394" (10,00mm) Svart
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HTSN-M3-10-6-2 Modeller
Kategori
Skruv, gängstorlek
Tillv.
Diameter - utvändig
0,236" (5,99mm) insex
Serie
Höjd mellan kort
0,394" (10,00mm)
Förpackning
Bulk
Längd - övergripande
0,709" (18,00mm)