36M30MF011
DigiKeys produktnummer
145-36M30MF011-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
36M30MF011
Beskrivning
HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 11MM
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Insex distansbult Gängad M3x0.5 Nylon 0,433" (11,00mm) Natural
Kategori
Skruv, gängstorlek
Tillv.
Diameter - utvändig
0,236" (6,00mm) insex
Serie
Höjd mellan kort
0,433" (11,00mm)
Förpackning
Bulk
Längd - övergripande
0,620" (15,76mm)