22MP03754
DigiKeys produktnummer
RPC7248-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
22MP03754
Beskrivning
BUSHING 0.250" PA66 BLACK
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Cirkulär - 0,375" (9,53mm) Bussning 0,250" (6,35mm) Svart
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
22MP03754 Modeller
Kategori
Paneltjocklek
0,125" (3,18mm)
Tillverkare
Essentra Components
Panelutskärningsdimensioner
Cirkulär - 0,375" (9,53mm)
Serie
Diameter - invändig
0,250" (6,35mm)