XG-2121CA 200.0000M-LGPAB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 9
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
I lager: 50
200 MHz SO (SAW) LVDS Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
XG-2121CA 200.0000M-LGPAB
DigiKeys produktnummer
XG-2121CA200.0000M-LGPAB-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XG-2121CA 200.0000M-LGPAB
Beskrivning
XTAL OSC SO 200.0000MHZ LVDS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
2,5V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
0°C-70°C
Förpackning
Bulk
Ström - drift (max)
30mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,055" (1,40mm)
Utgång
LVDS
Ström - matning (inaktivera) (max)
15mA