XG-1000CA 100.0000M-EBL3
DigiKeys produktnummer
SER3727TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XG-1000CA 100.0000M-EBL3
Beskrivning
XTAL OSC SO 100.0000MHZ CMOS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 MHz SO (SAW) CMOS Oscillator 1,8V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
1,8V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-10°C-70°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Ström - drift (max)
20mA
Artikelstatus
Föråldrad
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,055" (1,40mm)
Utgång
CMOS
Ström - matning (inaktivera) (max)
15mA