TSX-3225 40.00M-A0AANNH40RE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
40 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 40 Ohms 4-SMD, utan ledning
TSX-3225 40.00M-A0AANNH40RE3
DigiKeys produktnummer
114-TSX-322540.00M-A0AANNH40RE3TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TSX-3225 40.00M-A0AANNH40RE3
Beskrivning
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
MHz kristall
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
40 MHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Basproduktens nummer
Lastkapacitans
10pF