TSX-3225 26.0000MF10Z-B6
DigiKeys produktnummer
SER4213TR-ND - Remsa och spole (TR)
SER4213CT-ND - Remsbit (CT)
SER4213DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TSX-3225 26.0000MF10Z-B6
Beskrivning
CRYSTAL 26.0000MHZ 16PF SMD
Detaljerad beskrivning
26 MHz ±10ppm Kristaller 16pF 40 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TSX-3225 26.0000MF10Z-B6 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
16pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-75°C
Frekvens
26 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)