TSX-3225 26.0000MF10P-JK6 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
EPSON
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
26 MHz ±10ppm Kristaller 7,4pF 40 Ohms 4-SMD, utan ledning
TSX-3225 26.0000MF10P-JK6
DigiKeys produktnummer
TSX-322526.0000MF10P-JK6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TSX-3225 26.0000MF10P-JK6
Beskrivning
CRYSTAL 26.0000MHZ 7.4PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TSX-3225 26.0000MF10P-JK6 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
7,4pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-20°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
26 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)