TSX-3225 25.0000MF20X-G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
25 MHz ±10ppm Kristaller 20pF 40 Ohms 4-SMD, utan ledning
TSX-3225 25.0000MF20X-G
DigiKeys produktnummer
114-TSX-322525.0000MF20X-G-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TSX-3225 25.0000MF20X-G
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Bulk
Typ
MHz kristall
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
25 MHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Basproduktens nummer
Lastkapacitans
20pF