TSX-3225 25.0000MF10V-C6 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
EPSON
I lager: 976
Datablad
I lager: 51
I lager: 0
25 MHz ±10ppm Kristaller 18pF 40 Ohms 4-SMD, utan ledning
TSX-3225 25.0000MF10V-C6
DigiKeys produktnummer
114-TSX-322525.0000MF10V-C6TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TSX-3225 25.0000MF10V-C6
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Typ
MHz kristall
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
25 MHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Basproduktens nummer
Lastkapacitans
18pF