TSX-3225 24.0000MF20G-AC0
DigiKeys produktnummer
SER4185TR-ND - Remsa och spole (TR)
SER4185CT-ND - Remsbit (CT)
SER4185DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TSX-3225 24.0000MF20G-AC0
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 9PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 MHz ±10ppm Kristaller 9pF 40 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TSX-3225 24.0000MF20G-AC0 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
9pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Frekvens
24 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)