TSX-3225 24.0000MD30X-C är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 30
Datablad
I lager: 0
24 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 40 Ohms 4-SMD, utan ledning
TSX-3225 24.0000MD30X-C
DigiKeys produktnummer
TSX-322524.0000MD30X-C-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TSX-3225 24.0000MD30X-C
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TSX-3225 24.0000MD30X-C Modeller
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Band (byggindustri)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
24 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)