TG5032CGN 25.0000M-CAGHGAB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
25 MHz TCXO CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 10-SMD, utan ledning
TG5032CGN 25.0000M-CAGHGAB
DigiKeys produktnummer
114-TG5032CGN25.0000M-CAGHGAB-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG5032CGN 25.0000M-CAGHGAB
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±100 ppb
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Bulk
Ström - drift (max)
5mA
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
10-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
10-SMD (5x3,2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,065" (1,65mm)