TG5032CFN 10.0000M-CAGNDAB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
10 MHz VCTCXO CMOS Oscillator 3,3V 4-SMD, utan ledning
TG5032CFN 10.0000M-CAGNDAB
DigiKeys produktnummer
114-TG5032CFN10.0000M-CAGNDAB-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG5032CFN 10.0000M-CAGNDAB
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ SMD
Detaljerad beskrivning
Kategori
Frekvensstabilitet
±100 ppb
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
5mA
Förpackning
Bulk
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (5x3,2)
Typ
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,065" (1,65mm)
Utgång
CMOS
Basproduktens nummer
Spänning - källa
3,3V