TG3225CEN 25.0000M-KFGNNAB
DigiKeys produktnummer
114-TG3225CEN25.0000M-KFGNNAB-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG3225CEN 25.0000M-KFGNNAB
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz TCXO CMOS Oscillator 2,375-3,63V 4-SMD, utan ledning
Kategori
Frekvensstabilitet
±2 ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
4mA
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Typ
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)