TG2520SMN 50.0000M-ECGNNM3
DigiKeys produktnummer
114-TG2520SMN50.0000M-ECGNNM3TR-ND - Remsa och spole (TR)
114-TG2520SMN50.0000M-ECGNNM3CT-ND - Remsbit (CT)
114-TG2520SMN50.0000M-ECGNNM3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG2520SMN 50.0000M-ECGNNM3
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 50.0000MHZ CSWV SM
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 MHz TCXO Kapad sinusvåg Oscillator 1,8V 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
1,8V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±500 ppb
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
2mA
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Utgång
Kapad sinusvåg
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)