TG2520SMN 32.0000M-ECGNNM5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 930
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
32 MHz TCXO Kapad sinusvåg Oscillator 1,8V 4-SMD, utan ledning
TG2520SMN 32.0000M-ECGNNM5
DigiKeys produktnummer
114-TG2520SMN32.0000M-ECGNNM5TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG2520SMN 32.0000M-ECGNNM5
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 32.0000MHZ SMD
Detaljerad beskrivning
Kategori
Frekvensstabilitet
±500 ppb
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
1,8mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Typ
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Utgång
Kapad sinusvåg
Basproduktens nummer
Spänning - källa
1,8V